Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 480lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 78mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 13-07851 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 480lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 78mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 13-07851 |